Már nem félek.A görcs oldódik.Már értékeltem.Elfogadtam,már nyugodtanvárom a holnapot. Az est nem rémiszt,sem az álmok.Már nem sikoltaz alvó tudatom.Már nem félek. Letisztultak a képek.Ha reggel kinyitom ablakom,és látom a felkelő napot,akkor megköszönöm,hogy ezen a földön élek. Megköszönöma felhőknek az esőt,a napnak a meleget,a fa árnyékát dicsérem. Megköszönöm,hogy szeretetben élek,hogy aurámban fénylik a hit,hogy látok mindent,azt… Tovább »
Katerina Forest: Már nem félek
Már nem félek.A görcs oldódik.Már értékeltem.Elfogadtam,már nyugodtanvárom a holnapot. Az est nem rémiszt,sem az álmok.Már nem sikoltaz alvó tudatom.Már nem félek. Letisztultak a képek.Ha reggel kinyitom ablakom,és látom a felkelő napot,akkor megköszönöm,hogy ezen a földön élek. Megköszönöma felhőknek az esőt,a napnak a meleget,a fa árnyékát dicsérem. Megköszönöm,hogy szeretetben élek,hogy aurámban fénylik a hit,hogy látok mindent,azt… Tovább »